Informācija dalībniekiem

  • RTU Open organizatori festivāla dalībniekiem un viesiem piedāvā rezervēt naktsmītnes par īpašām cenām. Norādītās cenas tiek garantētas, ja rezervācija tiek veikta caur organizatoriem, bet ne vēlāk kā līdz 15. jūlijam, vai kamēr nav beigušies organizatoru rezervētie numuri

    Vietu skaits visās viesnīcās ir ierobežots, tādēļ iesakām rezervēt naktsmītnes savlaicīgi! Vairāk informācija pieejama sadaļā Naktsmītnes.

  • Rīgas Tehniskās universitātes open turnīra norises vieta pirmajos trīs gados bija Rīgas Tehniskās universitātes ēka, kura atrodas Vecrīgā netālu no Daugavas upes. Rīgas Tehniskā universitāte ir arī šī turnīra galvenais organizators. Tā ir vecākā tehniskā universitāte Baltijas valstīs, kas 2017. gadā svinēja savu 155 gadu jubileju. Augot turnīra dalībnieku skaitam, bija nepieciešamība pēc plašākām telpām, tāpēc jau sesto gadu pēc kārtas turnīra norises vieta būs Starptautisko izstāžu centrs “Ķīpsala”. Tas ir plašākais specializētais izstāžu centrs Baltijas valstīs un atrodas 2 km attālumā no pilsētas centra Ķīpsalas ielā 8, Rīgā.

  • Festivāla laikā dalībniekiem par papildus samaksu tiks organizēti dažādi pasākumi (GM lekcijas, simulantspēles, ekskursijas, u.c.).  Sīkāka informācija tiks publicēta pirms festivāla sākuma.