Sāc plānot savu vasaru – 9. RTU Open ir apstiprināts!

Mēs esam priecīgi paziņot, ka 9. Rīgas Tehniskās universitātes Open jau ir apstiprināts un šī gada datumi ir 3. – 11.augusts! Turnīra norises vieta kārtējo reizi būs plašais un iespaidīgais Ķīpsalas izstāžu centrs un kopējais balvu fonds šogad ir sasniedzis rekordlielu summu – 26 000 EUR!
Šogad festivāls norisināsies 2 dienas ilgāk nekā ierasts – kopumā 9 dienas. Nedēļas nogali no 3.-4. augustam iesāksim ar ātrspēlēm un ātro šahu, savukārt no pirmdienas, 5.augusta, sāksies klasiskie turnīri. 9.sezona būs ļoti aizraujoša, jo tiks organizēti 11 dažādi turnīri (9 šaha turnīri un 2 ar šahu nesaistīti pasākumi). Ikvienam būs iespēja atrast priekš sevis kādu interesantu nodarbi.
Galvenais festivāla turnīrs – A turnīrs – kārtējo reizi sapulcinās spēcīgākos Eiropas un pasaules spēlētājus, bet pārējie 8 šaha turnīri būs dažāda garuma un piemēroti visu līmeņu spēlētājiem. Tāpēc nav svarīga līdzšinējā pieredze un līmenis, jo jebkurš ir gaidīts skaistajā Rīgas pilsētā, lai uzlabotu savas šaha prasmes, uzkrātu zināšanas, kā arī sekotu līdzi lielmeistaru cīņām par godalgotajām vietām!
Sāciet plānot savu vasaru un uz tikšanos jau augustā Rīgā!