Iepazīsti mūsu komandu!

Mūsu festivāls katru gadu norisinās veiksmīgi pateicoties cilvēkiem, kas to veido. Lai gan komandas kodols ir saglabājies no RTU Open pirmssākumiem, mēs vienmēr cenšamies attīstīties un priecājamies, ka mūsu komandai pievienojas jauni biedri ar daudz jaunām idejām!

Mūsu galvenie komandas biedri:

  Egons Lavendelis (FM, IO) – Turnīra direktors. RTU festivāla galvenais dibinātājs. Turnīra dvēsele, kas ir atbildīga par tās panākumiem un brīnišķīgo atmosfēru! Egons bija arī turnīra direktors Eiropas jauniešu čempionāta šahā 2018, kas norisinājās Rīgā, Ķīpsalas izstāžu zālē.

  Ingars Eriņš – Viens no idejas autoriem RTU festivāla organizēšanā. Galvenais turnīra atbalstītājs jau no pašiem pirmsākumiem.

  Andra Cimiņa (IA) – A turnīra galvenā tiesnese kopš pirmā festivāla. Vienmēr pārliecināsies, ka šahs ir godīga spēle un spēlētāji ievēro šo spēles principu.

  Māra Pudāne – līdzorganizators. Par laimi, Māra pievienojās mūsu komandai 2015. gadā un kopš tā laika pārliecinās, ka visi jautājumi, kas nav saistīti ar šahu, tiek organizēti labākajā līmenī. Jūs bieži varat satikt viņu informācijas centrā. Viņa zina atbildes uz visiem jautājumiem!

  Laura Petroviča – jaunākais RTU festivāla komandas dalībnieks! Laura kopā ar Māru rūpēsies par organizatoriskajiem jautājumiem, kas nav tieši saistīti ar šahu. Tāpat, pateicoties viņai, mums tagad ir jauns mājas lapas dizains – Laura ir tās galvenā veidotāja. Viņa bija arī daļa no komandas Eiropas jauniešu čempionāta šahā 2018.

  Anna Kantane (WIM) – mēdiji. Anna pievienojās mūsu komandai pagājušajā gada RTU festivālā un darbojās arī Eiropas jauniešu čempionātā šahā. Abos pasākumos viņa bija liela organizatoriskā palīdzība un mūsu komentētāja. Šogad viņa īpaši sekos līdzi tam, lai pārliecinātos, ka mēs kļūstam modernāki, kā arī vairāk uzrunājam un informējam dalībniekus sociālajos tīkols. Kopā ar Lauru, Anna ir izveidojusi mūsu jauno mājas lapu.

Toms Kalniņš (FA)  – reģistrācijas procesa vadītājs. Toms ir bijis RTU festivāla tiesnesis pēdējos 4 gadus, un pagājušajā gadā viņš ir pievienojies organizatoru komandai gan RTU festivālā, gan Eiropas jauniešu čempionātā šahā 2018.

Bet, protams, ir vēl daudzi citi, kas palīdz un padara šo pasākumu unikālu!